Люстра у каскадному каркасі чорного кольору з білими плафонами

-15%
- В наличии
- Код: AOC17/5 BK+WT
3 465 ₴
2 945,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра з чіткими лініями у каскадному корпусі двох кольорів: чорний та латунь з ніжними матовими плафонами
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 4 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 5 |
| Максимальная высота | 110 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір упаковки | 61х51х21 см |
| Серия | AOC 17/5 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55 |
- Цена: 2 945,25 ₴




