Кришталева люстра OLA з янтарним камінням

- Нет в наличии
- Код: BF20 CH+BR
18 845 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кришталева люстра OLA в корпусі метал хромованого кольору з кришталевим камінням янтарного відтінку
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 14 |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Чорний хром |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Количество ламп | 12 |
| Максимальная высота | 175 см |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір упаковки | 86x86x17 |
| Серия | BF 19/20 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 18 845 ₴


