Світильник-супутник білого кольору на 8 плафонів

- В наличии
- Код: R88/8 WT
7 205 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Унікальна модель стельового світильник-супутника в білому кольорі корпусу металу на 4, 8 або 10 плафонів На плафонах світильника та на основі функціонує акрил, що додає до основних плафонів додаткове світло та унікальний дизайн
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3 |
| Высота | 10 |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Мощность, Вт | 70 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір упаковки | 48х30х25 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | R 88 WH |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 100 |
- Цена: 7 205 ₴

