Бра в чорному кольорі Curtis

-10%
- В наличии
- Код: WMJ32 BK
3 995 ₴
3 595,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний світильник в чорному кольорі тканинного абажуру з фурнітурою золото Curtis
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 14 см |
| Длина | 35 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 6,5 см |
| Розмір стельової основи | 15х7 см |
| Розмір упаковки | 40х36х17 см |
| Серия | WJ 32 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 25 |
- Цена: 3 595,50 ₴





