Підвісний LED світильник в чорному корпусі 38х10 см

- Нет в наличии
- Код: JU15-100 BK
1 575 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія LED світильників у геометричних мотивах — це стильний вибір для сучасних інтер’єрів, який поєднує елегантність та функціональність. Світильники представлені у двох кольорах корпусу: чорний та латунь, що дозволяє вибрати модель під будь-який дизайн. Висота підвісного корпусу — 38 см, а ширина корпусу — 10 см, що робить цей світильник компактним і елегантним. Внутрішня частина корпусу має світлодіоди з нейтральним світлом потужністю 10-12 Вт, що створює рівномірне освітлення без зайвих відблисків завдяки силіконовому розсіювачу. Висота регулюється до 160 см, що дозволяє легко налаштувати світильник під висоту стелі в будь-якому приміщенні. Завдяки своєму геометричному дизайну, цей світильник буде чудово виглядати як у вітальнях, так і в офісах, кухнях чи інших сучасних інтер’єрах, додаючи їм стильного вигляду та функціональності.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 38 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 160 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Силікон |
| Минимальная высота | 40 см |
| Мощность, Вт | 10 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2.5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | JU 14/15/16 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Ширина | 10 |
- Цена: 1 575 ₴







