Підвісний світильник Restenza

-15%
- В наличии
- Код: MJ20-125 GD
1 945 ₴
1 653,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник в металевому корпусі латунь - Restenza
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 12 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 175 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір упаковки | 32х26х16 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 12 |
- Цена: 1 653,25 ₴








