Підвісний світильник Etna

-15%
- В наличии
- Код: MJ21 BK+GD
3 405 ₴
2 894,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник Etna в корпусі метал кольору латунь та чорний
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 215 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2.5 см |
| Розмір упаковки | 51х21х21 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 2 894,25 ₴





