Сучасний світильник з хромованими LED ріжками

- В наличии
- Код: NO7CH
5 315 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник з вбудованими світлодіодами, доступний у трьох кольорах корпусу: білий/чорний та хром Модель з корпусом білого кольору має металеві ріжки з імітацією дерева
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 2 |
| Длина | 86 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Максимальная высота | 115 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Минимальная высота | 65 см |
| Мощность, Вт | 21 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 55х40х15 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | NO 7 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 35 |
- Цена: 5 315 ₴




