Настінний світильник Baldwin

- Нет в наличии
- Код: WA222 AB
3 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стримана, та, водночас, стильна модель бра із заворожуючим корпусом із штучного каменю з імітацією мармуру Джерелом світла є вбудований світлодіодний елемент потужністю 4 Вт
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1.5 |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Длина | 50 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Искусственный камень |
| Мощность, Вт | 4 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Розмір упаковки | 55х37х16 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | WA 222 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 30 |
- Цена: 3 995 ₴






