Сучасна видовжена люстра Sniki

-10%
- В наличии
- Код: MBJ8-1200
10 545 ₴
9 490,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна видовжена люстра Sniki у корпусі латунь Модель представлена у трьох розмірах: 120 см, 150 см та 180 см Джерелом світла є лампа G9 (в комплекті лампочка 4Вт) та вбудований світлодіодний елемент
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 125 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Силікон |
| Минимальная высота | 72 см |
| Мощность, Вт | 15 |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір упаковки | 120х35х35 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип | А |
| Тип крепежа | 2 монтажних планки |
- Цена: 9 490,50 ₴










