Стельова модель в хромі на 6 плафонів

-10%
- В наличии
- Код: 8122/6 CH
3 375 ₴
3 037,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімалістичний стельовий світильник на 6 або 10 плафонів в корпусі метал хромованого кольору
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 2.5 |
| Длина | 66 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цвет плафона | Прозорий з хромованою ниткою |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 55 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір упаковки | 47х31х27 см |
| Серия | 8122 E27 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 66 |
- Цена: 3 037,50 ₴




