Стельова модель в хромі на 10 плафонів

-10%
- В наличии
- Код: 8122/10 E27 CH+CL
5 155 ₴
4 639,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімалістичний стельовий світильник на 6 або 10 плафонів в корпусі метал хромованого кольору
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 90 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Цвет плафона | Прозорий з хромованою ниткою |
| Количество ламп | 10 |
| Максимальная высота | 55 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Серия | 8122 E27 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 90 |
- Цена: 4 639,50 ₴




