Підвіс Transparent Bubbles з плафоном з металевою хромованою ниткою

-10%
- В наличии
- Код: 371/1
965 ₴
868,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Цей підвісний світильник гарантовано вразить сучасним виглядом та стилем 1,3 7, 9 або 13 прозорих плафонів з металевою хромованою ниткою всередині плафону Висота регулюється завдяки металевим тросам В комплекті є лампи 3 Вт
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 15 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Прозорий з хромованою ниткою |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 100 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 3 |
| Розмір монтажної планки | 7 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | 371 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 868,50 ₴




