Стельова біла LED люстра у вигляді квітки

- В наличии
- Код: 3296/550
2 435 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодна стельова люстра у білому металевому корпусі підійде в будь-який сучасний інтер’єр. Діаметр - 55 см, висота - 10 см. Люстра має вбудовані світлодіоди із нейтральним кольором світла, потужністю 57 Вт. Рекомендуємо на площу 12-16 м Кв.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 10 |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Длина | 55 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность, Вт | 57 |
| Розмір монтажної планки | 38 см |
| Розмір стельової основи | 38х4 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 55 |
- Цена: 2 435 ₴





