Світильник чорного кольору Vintage Tip-Top

-30%
- В наличии
- Код: BM51 BK
2 835 ₴
1 984,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісний світильник Vintage Tip-Top чорного кольору Цоколь Е27, лише з видовженою лампою
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 32 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 200 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 41х26х26 см |
| Серия | BM 51 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Цена: 1 984,50 ₴





