LED бра в геометричній формі

-15%
- В наличии
- Код: YG803/2 R
2 135 ₴
1 814,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія led світильників, що складається з основної люстри в геометричній формі на 2 плафони кільця, та двох напівкілець чорного кольору з прозорим орг склом, підвісного світильника та бра Колірний режим світильників: 2900К, 4000К, 5000К
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1 |
| Высота | 30 |
| Відступ від стіни | 5 см |
| Длина | 45 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 18 см |
| Розмір упаковки | 53х26х29 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | YG 803 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
- Цена: 1 814,75 ₴






