Підвіс у чорному корпусі із графітовим плафоном

- Нет в наличии
- Код: 12652/1 BK+GR
765 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвіс для інтер’єрів в сучасному стилі LOFT. Матеріал корпусу метал чорного кольору. Розмір корпусу 26х22 см. Розмір плафону 15х10 см. Модель представлена у двох кольорах плафона - янтар або графіт; та у двох кольорах корпусу - білий та чорний. Висота регулюється, що дозволяє адаптувати підвіс під різні простори та потреби. Світильники у стилі LOFT ідеально підходять для використання у вітальні, кухні, їдальні, барах, кафе та ресторанах. Вони додають інтер'єру індустріальної естетики та створюють затишну атмосферу. Ці підвісні світильники можна розміщувати, як один на одному кріпленні, або до 5 шт на одному стельовому кріпленні.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 26 |
| Длина | 22 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Максимальная высота | 105 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | 12652/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 22 |
- Цена: 765 ₴






