Стильний білий підвіс з серії Лофт із графітовим плафоном

- В наличии
- Код: 12055/1 WT+GR
915 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвіс для інтер’єрів в сучасному стилі LOFT. Матеріал корпусу метал білого кольору. Розмір корпусу 22х15 см. Розмір плафону 20х12 см. Модель представлена у двох кольорах плафона - янтар або графіт; та у двох кольорах корпусу - білий та чорний. Висота регулюється, що дозволяє адаптувати підвіс під різні простори та потреби. Світильники у стилі LOFT ідеально підходять для використання у вітальні, кухні, їдальні, барах, кафе та ресторанах. Вони додають інтер'єру індустріальної естетики та створюють затишну атмосферу. Ці підвісні світильники можна розміщувати, як один на одному кріпленні, або до 5 шт на одному стельовому кріпленні.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 22 |
| Длина | 15 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет плафона | Графіт |
| Максимальная высота | 105 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20х12 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | 12055/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 15 |
- Цена: 915 ₴





