Стельова люстра на 6 плафонів в білому корпусі

- В наличии
- Код: K149/6 WT+BR
2 645 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стельова люстра в білому корпусі на 6 або 8 плафонів янтарного відтінку.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 75 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет плафона | Янтарний |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 55 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 23 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Серия | K 149 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 75 |
- Цена: 2 645 ₴






