Видовжена люстра з скляними плафонами та LED елементами

- Нет в наличии
- Код: YQ318/4 BK
3 495 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасний креативний світлодіодний підвісний світильник у скандинавському стилі
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 70 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 150 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Мощность, Вт | 11 |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | YQ 318/4 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 12 |
- Цена: 3 495 ₴





