LED люстра в кольорі хром на 3 кільця

- Нет в наличии
- Код: A8008/3 CH
5 625 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED люстра в хромованому кольорі на 3 кільця Світильник на 3 режими освітлення: тепле-нейтральне денне-холодне світло + режим нічника
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 2.5 |
| Высота | 18 |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність пульта д/у | є |
| Мощность, Вт | 94 Вт |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір упаковки | 52х52х8 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | A 8008 CR |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 70 |
- Цена: 5 625 ₴






