Бра LED у формі пелюстки кольору coffee

- В наличии
- Код: 2325/1 CF
715 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED бра у формі пелюстки кольору coffee з металевим вимикачем
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1 |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Длина | 24 |
| Цвет корпуса | Coffee |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Мощность, Вт | 13 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 23x23x12 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | A 2325 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 15 |
- Цена: 715 ₴



