Стельова люстра в чорному корпусі на 10 ламп

-10%
- В наличии
- Код: 8122/10 G9 BK+GD+CL
4 725 ₴
4 252,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стельова люстра на 6 або 10 плафонів в чорному корпусі із фурнітурою хром або золото Цоколь G9, лампочки в комплекті
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 90 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет фурнитуры | Золотий |
| Количество ламп | 10 |
| Максимальная высота | 55 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Серия | 8122 g9 |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для їдальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 90 |
- Цена: 4 252,50 ₴








