Чорний підвіс в стилі Лофт

- В наличии
- Код: 12512/1
545 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвіс для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Рекомендуємо підвіс для створення додаткових джерел оствітлення простосторих кімнат, або локальних зон.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 30 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Максимальная высота | 110 см |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір упаковки | 25х20х20 см |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 17 |
- Цена: 545 ₴





