Люстра Лофт у чорному корпусі форми куба

- В наличии
- Код: 11895/4 BK
2 535 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус розміром 40х32 см. Плафони 4 шт - янтарне скло, розміром 13х10 см. Висота люстри регулюється.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Янтарний |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 97 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 43 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Розмір упаковки | 41х33х45 см |
| Серия | 11895/4 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 32 |
- Цена: 2 535 ₴





