Люстра Лофт у чорному корпусі форми прямий багатогранник

- В наличии
- Код: 0091/4 AM/GR
2 485 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус розміром 40х40 см. Плафони 4 шт - янтарне або графітове скло, розміром 13х10 см. Висота люстри регулюється.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 4 |
| Максимальная высота | 100 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір упаковки | 49х38х38 см |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40 |
- Цена: 2 485 ₴








