Підвіс Лофт у білому з позолотою корпусі форми куба

- В наличии
- Код: 12120/1 WT
1 535 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвіс для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус розміром 24х24 см. Рекомендуємо підвіс для створення додаткових джерел оствітлення простосторих кімнат, або локальних зон. Плафон - прозоре скло, діаметром 18 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 30 |
| Цвет корпуса | Білий з позолотою |
| Максимальная высота | 75 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 18 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір упаковки | 25х25х30 см |
| Серия | 12120 WT |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 24 |
- Цена: 1 535 ₴





