Підвіс в стилі Лофт у білому круглому корпусі

- В наличии
- Код: 12639 WT
855 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвіс для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус діаметром 25 см Рекомендуємо підвіс для створення додаткових джерел оствітлення простосторих кімнат, або локальних зон. Модель є в двох кольорах корпусу - білий або чорний, та в двох кольорах плафону - янтар або графіт.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 30 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет плафона | Графіт |
| Цвет фурнитуры | Сатин |
| Максимальная высота | 90 см |
| Минимальная высота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір упаковки | 26х26х30 см |
| Серия | 12639 |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25 |
- Цена: 855 ₴







