Настінний чорний світильник William Soft

-25%
- В наличии
- Код: WJ221/700 BK
3 855 ₴
2 891,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінний світильник William Soft представлений у двох кольорах корпусу: чорний і латунь. Металевий корпус в поєднанні із силіконовим розсіювачем світлової неонової частини надають цій моделі особливої витонченості та шарму.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1 |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Длина | 70 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Силікон |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 13 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 75х31х10 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | 77020 BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 25 |
- Цена: 2 891,25 ₴








