Дизайнерський настінний світильник LED

- В наличии
- Код: BD88002 AB
2 275 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дизайнерський настінний світильник LED в трьох розмірах - 60/80/100 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 0.9 |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 9 |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір упаковки | 106х13х15 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | BD 88002 |
| Тип | C |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 6 |
- Цена: 2 275 ₴









