Сучасна люстра на 6 мініатюрних білих плафонiв

- Нет в наличии
- Код: 1010/6
4 595 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Варіант освітлення для невисоких стель у кімнатах Сучасна люстра на 6 мініатюрних плафонiв білого кольору
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 2.4 |
| Высота | 20 |
| Длина | 77 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 6 |
| Материал корпуса | Металл |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір упаковки | 45х31х24 см |
| Серия | 1010/6 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 77 |
- Цена: 4 595 ₴







