Підвісна люстра в корпусі чорний хром

-15%
- В наличии
- Код: BF16-800
9 685 ₴
8 232,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна світлодіодна люстра в корпусі чорний хром Люстра представлена у двох діаметрах - 60 см та 80 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 80 см |
| Основные атрибуты | |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 7 |
| Высота | 9 |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Чорний хром |
| Цвет плафона | Графіт |
| Максимальная высота | 120 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 15 см |
| Мощность, Вт | 40 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 84х84х18 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 80 |
- Цена: 8 232,25 ₴





