Лінійний настінний світильник Pipeline 2

- В наличии
- Код: YG919 BK
2 115 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лінійний настінний світильник Pipeline 2 у каркасі чорного кольору або латунь Модель доступна у трьох розмірах: 60 см, 80 см та 100 см
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1.2 |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 10 |
| Розмір монтажної планки | 5 см |
| Розмір упаковки | 106х15х15 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | YG 919 |
| Тип | C |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 5 |
- Цена: 2 115 ₴









