Світлодіодне біле бра з вимикачем на корпусі

- Нет в наличии
- Код: 2311/1
725 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодне біле бра з вимикачем на корпусі. Має три світлових режими з потужністю 15 Вт (9 Вт - тепле+холодне).
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Длина | 30 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Мощность, Вт | 15 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 26 |
- Цена: 725 ₴







