Видовжена люстра з скляними пластинами графіт

- Нет в наличии
- Код: MD8080 E800 GR
7 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвісна видовжена люстра з скляними пластинами кольору графіт Рекомендуємо на площу до 22 м кВ ( без додаткових джерел світла)
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 15.3 |
| Высота | 25 |
| Длина | 80 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 14 |
| Максимальная высота | 120 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 28 см |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір упаковки | 87х42х20 см |
| Серия | MD8080 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 35 |
- Цена: 7 995 ₴






