Креативне бра з вигнутим корпусом

-20%
- В наличии
- Код: X011/2
2 645 ₴
2 116 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасний мінімалістичний креативний настінний світильник з вигнутим корпусом у кольорі хром на 2 лампи
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 0.8 |
| Відступ від стіни | 23 см |
| Длина | 33 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Кількість в коробці (шт) | 10 |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір упаковки | 65х31х48 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Цена: 2 116 ₴










