Мінімалістичний LED підвіс

- В наличии
- Код: J207/1
2 535 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімалістичний LED підвіс у видовженому корпусі чорного кольору
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 0.5 |
| Длина | 40 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 200 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 43 см |
| Мощность, Вт | 12 |
| Підключення | Через блок |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 45х16х16 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | j 207 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 10 |
- Цена: 2 535 ₴







