Бра в латунному каркасі та з янтарними пластинами

-10%
- В наличии
- Код: H69A/1W AB+AM
2 025 ₴
1 822,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
! Лампочка в комплекті
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 17 |
| Відступ від стіни | 21 см |
| Длина | 20 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 2 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 17х15 см |
| Серия | H 69A |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 10 |
- Цена: 1 822,50 ₴




