Ліхтар настінний вуличний

- В наличии
- Код: 897B BG
1 545 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ліхтар настінний вуличний
| Основные | |
|---|---|
| Материал корпуса | Металл |
| Цоколь | E27 |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 50 |
| Цвет корпуса | Застаріле золото |
| Количество ламп | 1 |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір стельової основи | 20х12 см |
| Розмір упаковки | 24х24х37 см |
| Серия | 897B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 25 |
- Цена: 1 545 ₴





