Ліхтар настінний

- В наличии
- Код: 1005 W BG
1 145 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ліхтар настінний під лампу в корпусі метал
| Основные | |
|---|---|
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 40 |
| Цвет корпуса | Застаріле золото |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір стельової основи | 22х11 см |
| Розмір упаковки | 31х23х29 см |
| Серия | 1005 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Цена: 1 145 ₴





