Дизайнерська стельова люстра із відкритим плафоном

-25%
- В наличии
- Код: ZL1477/10
8 775 ₴
6 581,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лампочка під цоколь GU10 - у комплекті
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 100 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 10 |
| Максимальная высота | 100 см |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір плафона | 17 см |
| Розмір упаковки | 95х57х20 |
| Тип крепежа | Стельова основа |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 100 |
- Цена: 6 581,25 ₴







