Світлодіодна люстра із метеликами

-15%
- В наличии
- Код: D1201L
6 385 ₴
5 427,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стримана видовжена світлодіодна люстра з метеликами на корпусі представлена в чорному та золотому кольорі
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3 |
| Длина | 120 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Максимальная высота | 65 см |
| Минимальная высота | 15 см |
| Мощность, Вт | 15 |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір упаковки | 127х29х15 см |
| Світлова температура | 3000К |
| Серия | D 1201 |
| Тип крепежа | Хрестовина + трос |
| Ширина | 25 |
- Цена: 5 427,25 ₴








