Каскадна срібна люстра Nature із імітацією засніжених гір у 2-х діаметрах

- Нет в наличии
- Код: 9618 СH
14 195 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неперевершена модель каскадної люстри Nature із імітацією засніжених гір представлена у 2-х кольорах корпусу (хром та чорний) та у 2-х діаметрах: 44 см (9 підвісів - потужність 30Вт) 60 см (15 підвісів - потужність 54Вт)
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 44 |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 9 |
| Максимальная высота | 130 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Мощность, Вт | 30Вт |
| Розмір монтажної планки | 48 см |
| Серия | 9618 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 44 |
- Цена: 14 195 ₴









