Підвіс Лофт у білому з позолотою корпусі форми плетеної сфери

- В наличии
- Код: 12575/1 WT
1 115 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підвіс для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус діаметром 36 см. Рекомендуємо підвіс для створення додаткових джерел оствітлення простосторих кімнат, або локальних зон. Плафони кольору графіт або янтарний. Розмір плафону 15х12 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Высота | 45 |
| Цвет корпуса | Білий з позолотою |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 105 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15х12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Розмір упаковки | 37х34х35 см |
| Серия | 12575 |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 36 |
- Цена: 1 115 ₴








