Бра з рухливими плафонами в корпусі золотого кольору

- В наличии
- Код: B2021/3 GD
2 185 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодне дизайнерське бра на 3 плафони в чорному кольорі корпусу Монтаж можливий у двох варіантах: на стелю та на стіну, за рахунок ріжка з плафоном, що має рухливий механізм на 360° Колірний режим світлодіодів - 4100К денний колір світла.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Длина | 46 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 12 |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | B 2021 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 48 |
- Цена: 2 185 ₴


