Бра в золотому кольорі на 2 плафони

- В наличии
- Код: B2021/2 GD
1 505 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімалістичний світлодіодний світильник на 2 плафони в корпусі метал чорного, золотого та білого кольору корпусу Ріжок з плафоном має рухливий механізм, що може повертатись на 360° Колірний режим світлодіодів - 2900К або 4100К (тепле або нейтральне світло)
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Длина | 48 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Світлова температура | 3000К |
| Серия | B 2021 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 36 |
- Цена: 1 505 ₴




