Підвісна кришталева люстра Crystal Life у бронзовому корпусі на 6 ламп

- В наличии
- Код: 11549/6
5 015 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія підвісних люстр Crystal Life у металевому бронзовому корпусі із кришталевим камінням. Ця модель люстри з цоколем Е14 представлена на: 3 лампи (діаметр 50 см) 5 ламп (діаметр 60 см) 3 лампи (діаметр 60 см) 6 ламп (діаметр 75 см) Висота люстри може регулюватись від 85 до 110 см.
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 60 |
| Цвет корпуса | Бронзовый |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 110 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 85 см |
| Розмір стельової основи | 10х6 см |
| Серия | 11549 |
| Тип крепежа | Гачок |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60 |
- Цена: 5 015 ₴






