Стельовий світильник Chors

- Нет в наличии
- Код: CO2-150
1 575 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мінімалістична модель світильника у чорному каркасі може слугувати як настінний, так і стельовий варіант
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 0.5 |
| Высота | 9 |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Длина | 15 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 9 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 21х21х15 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 15 |
- Цена: 1 575 ₴








