Дизайнерський підвісний світильник в латунному каркасі

- Нет в наличии
- Код: B38
3 347 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця модель може бути як настінний світильник, так і підвісним світильником
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 30 |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Максимальная высота | 170 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 55 см |
| Мощность, Вт | 1 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
- Цена: 3 347 ₴





