Бра Fontana Arte

- В наличии
- Код: B29BK
2 465 ₴
+380 (93) 921-50-02
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Завдяки поворотному механізму можна змінювати напрямок плафону
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 0.5 |
| Відступ від стіни | 16 см |
| Длина | 16.5 |
| Цвет корпуса | Чорний+білий |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір упаковки | 21х17х21 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 10 |
- Цена: 2 465 ₴










